Statens vegvesen avholdt et åpent folkemøte på Olderdalen Kultursenter, for å informere om prosjektet E6 Kåfjordbergan–Nordmannvik.

Bildet viser planleggingsleder Kathrine Hanssen og prosjektsjef Jøran Heimdal, som står forran publikum, klar til å ta de fremmøtte gjennom planene for E6 Kåfjordbergan–Nordmannvik
Planleggingsleder Kathrine Hanssen og prosjektsjef Jøran Heimdal i Statens vegvesen, sto klar til å lose de fremmøtte på folkemøtet gjennom planene for E6 Kåfjordbergan–Nordmannvik Foto: Statens vegvesen

Spørsmål og svar

I forbindelse med folkemøtet kom det inn en del spørsmål fra publikum. Mange av spørsmålene gjaldt samme tematikk, så vi har laget en oppsummering hvor spørsmålene har blitt besvart tematisk. 

Sammen med oppsummeringen, legger vi også presentasjonen som ble vist på folkemøtet.