Hovedentreprenør Eiffage Norge inviterer store og små til åpen dag på anlegget.

Har du lurt på hva som skjer bak gjerdene på anlegget? Nå har du sjansen til å ta en titt. Eiffage Norge inviterer til åpen dag med aktiviteter, stands og muligheten til å møte folkene som bygger prosjektet.
 

Flere av underentreprenørene, Statens vegvesen og andre samarbeidspartnere på prosjektet vil ha egne stands hvor de viser frem arbeidet sitt og svarer på spørsmål.

 

I tillegg kommer lokale idrettslag som Eiffage Norge støtter og samarbeider med, med aktiviteter og underholdning gjennom dagen.

 

Praktisk informasjon

Oppmøte: Kristiansand rutebilstasjon, holdeplass 4
Når: Søndag 20. september kl. 12.00-16.00
Transport: Shuttlebuss
Sted: Anleggsområdet ved fergehavna

 

Slik kommer du deg til arrangementet

For å gjøre besøket trygt og enkelt for alle, går det gratis shuttlebuss mellom Kristiansand rutebilstasjon og anleggsområdet gjennom hele arrangementet. Bussene kjører kontinuerlig mellom kl. 12.00 og 16.00, og er tilrettelagt for både barnevogner og rullestolbrukere.

 

Av hensyn til sikkerheten på anlegget er det ikke mulig å komme direkte til området med egen bil, sykkel eller til fots.

 

Se vedlagt kart for oversikt over området og plasseringen til de ulike standene.

 

Et trygt besøk på anlegget

Selv om dette fortsatt er et anleggsområde, legger vi til rette for at besøket skal bli både trygt og hyggelig. Området ryddes og klargjøres, og det blir merket gangveg gjennom området. Vi ber alle besøkende følge skilting og instrukser fra våre ansatte.

 

Arrangementet er åpent for alle, men dersom svært mange kommer samtidig kan det bli litt ventetid før man kommer inn på området.

 

Kaffe og hyggelig prat

Det vil ikke være matsalg på anlegget, men vi serverer kaffe og noe enkelt å bite i så lenge det rekker.

 

For å unngå kø oppfordrer vi gjerne til at besøkende fordeler besøket gjennom hele arrangementsperioden. Bussene går jevnlig fram og tilbake hele dagen.

 

Vi håper å se deg!

Har du spørsmål om arrangementet, kan nabokontakt i Eiffage Norge, Anders Ham, kontaktes på e-post:   

 

Oversikt over området og plasseringen til standene.
Oversikt over området og plasseringen til standene. Foto: Eiffage Norge

 

Aktuelt for fylke(r): Agder